Polisa na życie ubezpieczenie.

Biuro ubezpieczeń w Masłowie z szeroką ofertą polis na życie dla osoby indywidualnej i grupowe dla kilku osób w pracy u domu. Składka już od 30 zł miesięcznie.

Stanisław Kułak – Ubezpieczenia Agent
ul. Krajobrazowa 176
26-001 Masłów (gmina Masłów)
tel. 503 192 186

Co warto wiedzieć przed kupnem polisy:

Polisa na życie co to jest?
Tanie ubezpieczenie na życie,
Ile kosztuje polisa na życie?
Zakres ubezpieczenia na życie,
Suma ubezpieczenia – wysokość ochrony,
Ubezpieczenie na życie pod kredyt w banku z cesją.

Polisa na życie co to jest? Jest to umowa ubezpieczeniowa w której określone są wszystkie świadczenia które przysługują ubezpieczanemu. Zakres ochrony ma zapewnić wypłatę odszkodowanie w konkretnych przypadkach wyszczególnionych w umowie i OWU warunkach ogólnych ubezpieczenia.
Tanie ubezpieczenie na życie. Należy zadać sobie pytanie dlaczego polisa powinna być tania? Tanie to nie znaczy dobre, choć każda polisa jest dobra jeśli tylko jest wykupiona. Ochronę w przypadku śmierci można otrzymać już od 10 000 zł, śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, choroby lub śmierć naturalnej. Zakres można rozszerzyć o kilkanaście dodatkowych parametrów które korzystnie wpłyną na poziom ochrony polisy.
Ile kosztuje polisa na życie? Składka miesięczna 30 zł za minimalny zakres ochrony: zgon ubezpieczonego, zgon w wyniku wypadku, zgon ubezpieczonego na wskutek zawału mięśnia sercowego lub udaru mózgu. Jeśli zakres ochrony ma być większy wiąże się to również z wyższą składka miesięczna 50 zł, 64 zł, 80 zł, 85 zł, 100 zł. Składka może być również płatna rocznie lub kwartalnie.
Zakres ubezpieczenia na życie. Tutaj zaczynają się schody które wędrują bardzo wysoko wraz ze wzrostem poziomu ochrony. Podstawy zakres polisy na życie może kształtować się różny sposób według indywidualnych potrzeb ubezpieczonego.
– śmierć
– śmierć w wyniku wypadku,
– śmierć w wyniku choroby,
– trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku,
– trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku choroby,
– całkowita niezdolność do pracy,
– operację chirurgiczne,
– poważne zachorowania,
– niezdolność do pracy,
– leczenie szpitalne w wyniku wypadku,
– leczenie szpitalne w wyniku choroby,
– leczenie szpitalne w wyniku zawału serca lub udaru mózgu,
– leczenie specjalistycznie,
– assistance medyczne
– usługi medyczne,
– ubezpieczenie małżonka lub partnera,
– zgon rodziców i teściów,
– ubezpieczenie dziecka z pakietem rozszerzonym,
– Best Doctors druga opinia medyczna.
Suma ubezpieczenia – wysokość ochrony. Zawsze dopasowana jest to indywidualnych potrzeb ubezpieczonego. SU suma gwarantowana w przypadku zaistnienia konkretnego zdarzenia wyszczególnionego w umowie. Dla dziecka suma ubezpieczenia może być odpowiednia 10000 zł lub 25000 tyś zł, dla singla pracującego 30000 zł lub 50000 zł. Dla osoby dorosłej która posiada na utrzymaniu rodzinę 70 000 zł lub 150 000 zł. Polisa pod kredyt hipoteczny może posiadać sumę gwarantowaną 250 000 lub 800 000 zł. Każda osoba ma inne potrzeby dlatego polisa na życie zawsze dopasowywana jest indywidualnie.
Ubezpieczenie na życie pod kredyt w banku. Jeśli budujemy dom lub kupujemy mieszkanie często bank wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci polisy na życie z cesją. Bank określa wysokość ubezpieczenia i najczęściej jest to górna granica zaciąganego kredytu, choć suma ubezpieczenia może być wyższa aby zabezpieczyć różne sytuację życiowe całej rodziny.

Biuro Ubezpieczeń w Masłowie.

Zadzwoń do Agenta tel. 503 192 186
lub odwiedź biuro ubezpieczeniowe w swojej miejscowości – Gmina Masłów 26-001