OC Masłów Ubezpieczenia

Aby obliczyć najtańsze OC komunikacyjne należy podać dane które zawarte są w dowodzie rejestracyjny lub w umowę kupna samochodu. Obliczenie najtańszego OC dla pojazdu w Masłowie może potrwać kilkanaście minut.
Firmy ubezpieczeniowe które mogą być zaproponowane w polisie OC:

PZU, Warta, MTU, ErgoHestia, LINK4, HDI, AXA, Generali, Proama, Allianz, Uniqa, TUZ, Wiener, Compensa, InterRisk, Wiener, Concordia, BTA Balcia.

Telefon kontaktowy – 503 192 186

Jakie pojazdy ubezpieczamy?

– osobowe,
– dostawcze (busy) do 3,5 tony
– ciężarowe powyżej 3,5 tony
– przyczepki i przyczepy,
– motocykle, skutery, quady,
– traktory rolnicze,
– maszyny wolnobieżne,
– inne pojazdy i maszyny

Dlaczego ubezpieczenie OC jest obowiązkowe? W przypadku stłuczki (kolizji) z innym autem, osoba poszkodowana w wypadku musi mieć gwarancje wypłaty odszkodowania i naprawy auta. Bardzo często sprawca nie posiada takich środków na pokrycie naprawy auta poszkodowanego, dlatego ubezpieczenia OC są obowiązkowe i reguluje to Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszy Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Co jest potrzebne aby obliczyć składkę OC?

Do prawidłowego obliczenia najniższej składki OC należy podać dane które są w dowodzie rejestracyjnym lub w umowę kupna auta jeśli samochód jest jeszcze nie przerejestrowany.
– imię i nazwisko właściciela,
– adres, kod pocztowy,
– marka auta, model i wersja,
– rok produkcji i rok pierwszej rejestracji,
– pojemość silnika, moc KW/KM, rodzaj silnika,
– numer rejestracyjny oraz VIN
– przeznaczenie auta, (osobowe, ciężarowe, motocykl)

OC Masłów – aby obliczyć tanią składkę za obowiązkowe ubezpieczenie wystarczy do nas zadzwonić i podać najistotniejsze informacje dotyczące auta i właściciela. Przekazane dane będą wprowadzone do kalkulatora w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym.