AC Autocasco Masłów Ubezpieczenia

Autocasco zalicza się do ubezpieczeń dobrowolnych, często jeśli auto kupowane jest nowe w leasingu lub w kredycie to wymagane jest dodatkowe ubezpieczanie auta w AC Serwis.

Autocasco w jakiej firmie ubezpieczyć?

Wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe (TU) posiadają w swoim zakresie OC i również AC Autocasco w różnych wariantach i zakresach.

PZU, Warta, MTU, ErgoHestia, LINK4, HDI, AXA, Generali, Proama, Allianz, Uniqa, TUZ, Wiener, Compensa, InterRisk, Wiener, Concordia, BTA Balcia.

Zadzwoń obliczymy AC – 503 192 186

Czy autocasco musi być drogie?

Odpowiedz jest jasna – oczywiście że nie, to zależy w którym towarzystwie ubezpieczymy samochód i w jakim zakresie (na jakich warunkach) w późniejszej konsekwencji gdy powstanie szkoda (stłuczka) tak zostanie wypłacone odszkodowanie.

Autocasco na auto nowe i używane.
AC na samochody nowe oraz używane może posiadać różny zakres ubezpieczenia wynikające z roku produkcji auta, wartości, wyposażenia i przeznaczenia, miejscowość.

AC Autocasco jakie może być (warianty):
– serwis ASO
– warsztat partnerski,
– warsztat,
– kosztorys (wycena)

AC MINI Autocasco – Smart Casco co to jest ?
Jest to tańsza wersja pełnego ubezpieczenie, tańsza czyli zakres jest okrojony do kilku zdarzeń które mogą się przydarzyć naszemu autu w różnych sytuacjach losowych. AC Mini może mieć postać i chronić auto od:

– kradzieży,
– kradzież i żywioły,
– szkoda całkowita i żywioły,
– szkoda całkowita, kradzież i żywioły,
– żywioły.
W celu sprawdzenia ile wyniesie składka z AC lub OC i AC (w pakiecie taniej) zadzwoń do nas i podczas krótkiej rozmowy przekażemy informację jakie są możliwości dla wybranego auta.